YEŞİL ÇEVRE' DEN İL ÇEVRE MÜDÜRÜNE ZİYARET

  

S.S. YEŞİL ÇEVRE ARITMA TESİSİ İŞLETME KOOPERATİFİ Genel Müdürü Mehmet AYDIN, Çevre Mühendisi/Çevre Danışmanı-Projeler Sorumlusu Muazzez DEMİR ve Çevre Mühendisi/Çevre Danışmanı Gülçin DÜNDAR yeni hizmet binasına taşınan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Halit TURGUT' u makamında ziyaret etti. Yeşil Çevre Genel Müdürü Mehmet AYDIN Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yeni hizmet binasının hayırlı olması dileklerini Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Halit TURGUT' a iletirken yapılan ziyarette Yeşil Çevre' nin sürdürdüğü ve gerçeklşetirmeyi planladığı projelerden bahsedildi. İl Müdürü Halit TURGUT Yeşil çevre' nin gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı projelerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.  

YEŞİL ÇEVRE' DEN İL ÇEVRE MÜDÜRÜNE ZİYARET - S.S. YEŞİL ÇEVRE ARITMA TESİSİ İŞLETME KOOPERATİFİ - 1998 / Yeşil Çevre
Bursa’nın Doğu Bölgesindeki yerleşim alanları ile endüstriyel tesislerin evsel ve endüstriyel atıksu kirliliğini ortadan kaldırmak için özel hukuk hükümlerine tabi olarak 1998 yılında kar amacı gütmeyen, kurumlar vergisine tabi olmaksızın, işletme kooperatifi statüsünde kurulmuştur.
yesil-cevre-den-il-cevre-mudurune-ziyaret-yesil-cevre-aritma-tesisi-yesilcevre-yesil-cevre-yesil-cevre-aritma-aritma-tesisi-kooperatif-bursa-doga-cevre-koruma