ANALİZ HİZMETİ

 

S.S. YEŞİL ÇEVRE ARITMA TESİSİ İŞLETME KOOPERATİFİ bünyesinde bulunan laboratuvarda atıksu giriş kirlilik yükleri ve çıkış suyu değerleri günlük periyotlarla analiz edilmektedir. Bu analizlerde Su Kirliliği Kontrolü Yönetmeliği Tablo-19 değerleri sağlanmaktadır. Ayrıca tesis atıksu çıkış noktasında bulunan Sürekli Atıksu İzleme Sistemi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından online olarak 7/24 saat çıkış atıksuyunun izlenmesi sağlanmaktadır.

Bunun yanında yönetim kurulunda alınan karar ile, Yeşil Çevre laboratuvarında her yıl endüstriyel ortakların çıkış atıksularından numuneler alınarak analizleri yapılmaktadır. Ayrıca özellikle tekstil sektöründe faaliyet gösteren ortaklarımız olmak üzere ihracat yaptıkları firmalar tarafından yapılan denetimlerde arıtma tesisimiz laboratuvarından her ay analiz raporu istenen firmalar için aylık analizler de tarafımızdan yapılmaktadır.

ANALİZ HİZMETİ - S.S. YEŞİL ÇEVRE ARITMA TESİSİ İŞLETME KOOPERATİFİ - 1998 / Yeşil Çevre
Bursa’nın Doğu Bölgesindeki yerleşim alanları ile endüstriyel tesislerin evsel ve endüstriyel atıksu kirliliğini ortadan kaldırmak için özel hukuk hükümlerine tabi olarak 1998 yılında kar amacı gütmeyen, kurumlar vergisine tabi olmaksızın, işletme kooperatifi statüsünde kurulmuştur.
analiz-hizmeti-yesil-cevre-aritma-tesisi-yesilcevre-yesil-cevre-yesil-cevre-aritma-aritma-tesisi-kooperatif-bursa-doga-cevre-koruma