DİLEKÇE VE FORM ÖRNEKLERİ

S.S. YEŞİL ÇEVRE ARITMA TESİSİ İŞLETME KOOPERATİFİ proje sahası içerisinde faaliyet gösteren ortakları tarafından Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü denetimlerinde, BUSKİ atıksu bağlantı izni alınması esnasında, Organize Sanayi Bölge Müdürlüklerinden atıksu bağlantı izni alınması esnasında, tesislerin ÇED başvuru süreçleri gibi resmi kurumlara verilmek üzere, ihracat yapan firmaların denetimlerinde sunulmak üzere Yeşil Çevre' ye üye olduklarına dair belge istenmektedir. Üyelik belgesi talep eden ortaklarımıza, aşağıda likte örneği bulunan dilekçenin doldurulup Yeşil Çevre' ye iletilmesiyle hazırlanıp sunulmaktadır.

üyelik belgesi dilekçe örneği.doc (27 kb)

 

DİLEKÇE VE FORM ÖRNEKLERİ - S.S. YEŞİL ÇEVRE ARITMA TESİSİ İŞLETME KOOPERATİFİ - 1998 / Yeşil Çevre
Bursa’nın Doğu Bölgesindeki yerleşim alanları ile endüstriyel tesislerin evsel ve endüstriyel atıksu kirliliğini ortadan kaldırmak için özel hukuk hükümlerine tabi olarak 1998 yılında kar amacı gütmeyen, kurumlar vergisine tabi olmaksızın, işletme kooperatifi statüsünde kurulmuştur.
dilekce-ve-form-ornekleri-yesil-cevre-aritma-tesisi-yesilcevre-yesil-cevre-yesil-cevre-aritma-aritma-tesisi-kooperatif-bursa-doga-cevre-koruma