YEŞİL ÇEVRE CADDESİ

Tesis önündeki caddeye

‘Yeşil Çevre Caddesi’ ismi verildi

Gürsu Belediye Meclis toplantısında alınan kararla Yeşil Çevre Arıtma Tesisi’nin önündeki caddeye Yeşil Çevre Caddesi ismi verildi.

Gürsu Belediye Meclisi’nin 2016 yılı Haziran ayında gerçekleştirilen aylık olağan toplantısının birinci oturumunda alınan kararla Yeşil Çevre Arıtma Tesisi önünden geçen caddeye Yeşil Çevre Caddesi ismi verildi. Oy birliği ile alınan kararda şu ifadeler yer aldı: “Yapılan müzakere neticesinde; ilçemiz Alanyolu mevkiinde, halı saha tesisi ve hastane alanının arasında bulunan kavşaktan başlayarak, yaş sebze ve meyve haline kadar devam eden caddeye ‘Yeşil Çevre Caddesi’ isminin verilmesine oturuma katılanların oy birliği ile karar verildi.”

YEŞİL ÇEVRE CADDESİ - S.S. YEŞİL ÇEVRE ARITMA TESİSİ İŞLETME KOOPERATİFİ - 1998 / Yeşil Çevre
Bursa’nın Doğu Bölgesindeki yerleşim alanları ile endüstriyel tesislerin evsel ve endüstriyel atıksu kirliliğini ortadan kaldırmak için özel hukuk hükümlerine tabi olarak 1998 yılında kar amacı gütmeyen, kurumlar vergisine tabi olmaksızın, işletme kooperatifi statüsünde kurulmuştur.
yesil-cevre-caddesi-yesil-cevre-aritma-tesisi-yesilcevre-yesil-cevre-yesil-cevre-aritma-aritma-tesisi-kooperatif-bursa-doga-cevre-koruma